Plan lekcji

Na skróty

Kolędowanie w Mechaniku

a1 (01)W ostatni dzień nauki przed Świętami Bożego Narodzenia tj. 20 grudnia 2019r. w piątek uczniowie i nauczyciele zebrali się w auli ZSM aby wspólnie kolędować... Jest też tradycją, że w taki dzień na lekcjach wychowawczych nauczyciele wychowawcy rozmawiają ze swoimi uczniami o tradycjach bożonarodzeniowych. Jest wówczas czas na przełamanie się opłatkiem i składanie sobie życzeń. W auli natomiast uczniowie przygotowali część artystyczną nawiązująca do zbliżającego się święta, a kapela muzyczna wykonała wiele kolęd, a podczas ich wykonywania uczniowie jak i nauczyciele śpiewali kolędy. Na zakończenie tej uroczystości uczniowie złożyli wszystkim nauczycielom życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia jak i Nowego Roku, które przyjął w imieniu wszystkich nauczycieli dyrektor Bogdan Adamski. Następnie Pan dyrektor w imieniu własnym, nauczycieli i pracowników niepedagogicznych podobne życzenia przekazał uczniom jak i ich rodzinom. Warto dodać, że spotkanie wigilijno – opłatkowe dla pracowników ZSM odbyło się dzień wcześniej gdzie również kolędowano i degustowano potrawy nawiązujące do tradycji bożonarodzeniowych.

 

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch