Plan lekcji

Na skróty

Ogłoszenie o przetargu

Dyrektor Zespołu Szkół Mechanicznych im. Stanisława Staszica w Krośnie ogłasza przetarg pisemny nieograniczony na oddanie w najem na okres od 1 lutego 2020 r. do 31 grudnia 2021 r. infrastruktury wytworzonej w ramach realizacji projektu pn. „Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej i Nowoczesnych Technologii w Krośnie” (branża mechaniczna) w celu prowadzenia działalności polegającej na kształceniu ustawicznym

Pliki do pobrania:

pdf ikona Ogłoszenie
pdf ikona   Warunki przetargu
 word  Załącznik nr 1 - szczegołowy opis przedmiotu najmu
 word  Załącznik nr 2 - formularz oferty
 word  Załącznik nr 3 - wzór umowy

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch