Plan lekcji

Na skróty

E-REKRUTACJA dla kandydatów do klas 1

Wybór szkoły średniej to kluczowa decyzja w życiu każdego ucznia kończącego szkołę podstawową i jego rodziców. Dlatego jeśli lubisz majsterkować, interesujesz się techniką i chcesz zdobyć atrakcyjny zawód, sprawdź jak możemy Ci pomóc zaprojektować własną przyszłość …

rek 2

W kolejnych postach przybliżymy Wam specyfikę naszych zawodów, tak abyście mogli podjąć najlepszą dla siebie decyzję. Szczegółowa oferta, terminy i aktualności znajdują się również na naszej stronie internetowej: https://zsm.krosno.pl/index.php/dla-uczniow/rok-szkolny-2020-2021.html

 

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch