Plan lekcji

Na skróty

Mechanik wziął udział w #GaszynChallenge

4 sierpnia 2020 r. (we wtorek) na dziedzińcu Centrum Kształcenia Zawodowego w Mechaniku odbył się event w ramach #GaszynChallenge, do którego ZSM został nominowany przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Krośnie. Zaproszenie zostało przyjęte z zadowoleniem, a do zrealizowania tego projektu zgłosili się pracownicy i przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego, którzy w czas wakacji i urlopów mogli przybyć do Mechanika.
Poniżej prezentujemy film z tego eventu i zapraszamy do wpłat na konto Fundacji opiekującej się i organizującej leczenie Szymona Głowińskiego.

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch