Plan lekcji

Na skróty

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 w ZSM

school 4398493 640Drodzy uczniowie Zespołu Szkół Mechanicznych,

W dniu 1 września 2020 r. (wtorek) rozpoczynamy nowy rok szkolny 2020/2021. Miejmy nadzieję, że w tym dniu spotkamy się radośni, pełni sił i zapału oraz nadziei, że nadchodzący czas powoli nam w zdrowiu i w optymistycznym nastroju nie tylko rozpocząć naukę w sposób tradycyjny ale też kontynuować ją bez jakichkolwiek przeszkód także znanych nam jako COVID-19. Jako nauczyciele, dołożymy wszelkich starań aby nauka dla Was była w szkole bezpieczna i abyśmy z optymizmem kazdego dnia rozpoczynali i kończyli naukę. Mamy głęboką nadzieję, że zarówno my jako nauczyciele, także Wy jak i Wasi rodzice ze spokojem rozpoczniemy czas szkolnej pracy, której efekty są niezwykle ważne bo oto jest szansa zbudowania wspaniałej kariery zawodowej dla każdego naszego ucznia. Działając wspólnie na pewno osiągniemy cele, które w zdrowiu i nadziei będziemy realizować w krośnieńskim Mechaniku.
Zatem zapraszamy wszystkich naszych uczniów już 1 września 2020 r. we wtorek do szkoły. Z uwagi jednak na Wasze bezpieczeństwo proponujemy spotkania w sposób następujący :

 

KLASY PIERWSZE

Na auli szkolnej A-10 o godz. 9.00 rozpoczyna się spotkanie, w którym udział wezmą uczniowie klas pierwszych Technikum i Branżowej Szkoły I st. Na tym spotkaniu wszyscy uczniowie klas pierwszych poznają swoich wychowawców klas i przejdą na spotkania klasowe do wyznaczonych sal lekcyjnych aby zapoznać się z niezbędnymi informacjami związanymi z rozpoczęciem nauki w roku szkolnym 2020/2021.

KLASY DRUGIE

Uczniów klas II Technikum i BS I st. zarówno na podbudowie szkoły podstawowej jak i gimnazjum zapraszamy do szkoły na godz. 10.30.
Wasze spotkania odbędą się już bezpośrednio w salach lekcyjnych z wychowawcami klas według porządku :

tabela 1

 

KLASY TRZECIE I CZWARTE

Uczniów klas III Technikum oraz BS I st. oraz uczniów klas IV Technikum zapraszamy do szkoły na godz. 11.30. Wasze spotkania odbedą się bezposrednio w salach lekcyjnych z wychowawcami klas według porządku :

 

tabela 2

 

Prosimy o zapoznanie sie z procedurami bezpieczenstwa w okresie pandemii covid-19 w Zespole Szkół Mechanicznych w Krośnie:

pdf ikona Procedury bezpieczeństwa w okresie pandemii COVID-19 w ZSM 

 

 

 

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch