Plan lekcji

Na skróty

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

IMG 7443 wynik13 października br. w naszej szkole zgodnie z tradycją oraz Statutem Szkoły odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Po raz pierwszy odbyły się jednak w zmienionej formie. Z powodu pandemii trzeba było wybrać taką formę wyborów aby odbyły się zgodnie z zalecanymi zasadami reżimu sanitarnego , aby nie narażać na niebezpieczeństwo zarówno wyborców jak i pracującej komisji. Ostatecznie uznano, że najbezpieczniej będzie gdy komisja odwiedzi każdą klasę i uczniowie będą mogli oddać swój głos wrzucając go do urny. Tak więc mimo różnych obostrzeń uczniowie chętnie angażowali się do pracy podczas wyborów, a także chętnie brali w nich udział. Ostatecznie społeczność szkolna, zarówno uczniowie jak i pracownicy szkoły wybrali swoich nowych reprezentantów.

W wyniku tajnego głosowania do Samorządu Uczniowskiego weszli następujący uczniowie :

Przewodnicząca : Gałuszka Aleksandra kl. III e T

Zastępca przewodniczącej : Szybisty Mateusz III b T

Członkowie S.U.:

Marcisz Kacper kl. II d T

Masłyk Danuta kl. II L T

Gazda Tobiasz kl. III e T

Charzewski Tomasz kl. II e T

Pańko Aleks kl. II d T

Inglot Mateusz kl. II L T

Wszystkim wybranym do S.U. serdecznie gratulujemy .

 

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch