Plan lekcji

Na skróty

Pomoc Świąteczna

008„ Podziel się tym co masz,
tylko Ty takie dobre serce masz „

Co roku okres Świąt Bożego Narodzenia przypomina nam wyraźniej, że obok nas są też osoby potrzebujące pomocy, wsparcia, zainteresowania. Dlatego tradycyjnie pracownicy i uczniowie Mechanika postanowili i w tym roku okazać serce aby wesprzeć tych, którzy tej pomocy najbardziej oczekują. Pomimo szalejącej pandemii udało nam się zorganizować pomoc materialną dla pokrzywdzonych przez los. W tym roku wybraliśmy nieco inną formę wsparcia, a mianowicie zorganizowaliśmy zbiórkę dobrowolnych datków pieniężnych i materialnych w formie zabawek, słodyczy, artykułów papierniczych oraz środków czystości wśród nauczycieli, pracowników szkoły i uczniów ZSM dla dzieci z Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci Nieuleczalnie Chorych w Brzozowie. Za zebrane datki zakupiliśmy bajki, kredki, malowanki, słodycze, środki czystości i trzy żelazka z generatorem pary. Zebrane i zakupione dary zostały przekazane na ręce siostry dyrektorki DPS w Brzozowie.
Serdecznie dziękujemy wszystkim , którzy otwarli swe serce dla dzieci i wspomogli naszą akcję.

 

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch