Plan lekcji

Na skróty

Staże wakacyjne dla uczniów „Mechanika” - REKRUTACJA!!!

001Rozpoczyna się rekrutacja do kolejnego etapu projektu pn.: "Mechanik w Europie - program rozwoju kompetencji personalnych i zawodowych uczniów ZSM w Krośnie" w ramach programu Erasmus+, który zakłada podnoszenie kompetencji zawodowych i językowych uczniów klas drugich i trzecich technikum poprzez realizację miesięcznych praktyk zawodowych oraz dwutygodniowych staży wakacyjnych.

Tym razem do udziału w dwutygodniowych stażach wakacyjnych zapraszamy uczniów klas drugich technikum (na podbudowie gimnazjum) oraz uczniów klas trzecich technikum wszystkich zawodów (technik pojazdów samochodowych, technik mechanik, technik mechatronik, technik mechanik lotniczy)

Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny, wszyscy uczestnicy mają zagwarantowane:
• Zakwaterowanie
• Pełne wyżywienie
• Podróż z Krosna do miejsca zakwaterowania
• Ubezpieczenie
• Bogaty program kulturowy (wycieczki weekendowe)
• Kieszonkowe na własne potrzeby

Zespół Szkół Mechanicznych realizuje projekty w ramach programu Erasmus+ od wielu lat. Rozpoczynający się projekt mobilnościowy jest już 6 odsłoną programu Erasmus+ w „Mechaniku”. Na obecnym etapie już pierwsza grupa uczniów rozpoczęła mobilność w ramach miesięcznych praktyk zawodowych w Austrii (prezentujemy już zdjęcia z pierwszego dnia pracy w firmach). Kolejne dwie grupy są w trakcie przygotowań do wyjazdu w maju do Hiszpanii i Portugalii.

 

ROZPOCZYNA SIĘ REKRUTACJA NA STAŻE WAKACYJNE!!!

1. Planowane terminy realizacji staży wakacyjnych:
• 05.07.2021 – 16.07.2021
• 12.07.2021 – 23.07.2021
2. Państwa przyjmujące: Portugalia, Irlandia, Włochy, Hiszpania, Austria
3. Terminy etapów rekrutacji:

• Wypełniony formularz zgłoszeniowy do projektu należy składać w terminie od 14 kwietnia do 21 kwietnia 2021 r. w biurze projektu, sekretariacie szkoły, lub w formie skanu wysyłając na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
• Test kompetencji językowych (język angielski) dla kandydatów do uczestnictwa w projekcie odbędzie się 23 kwietnia za pośrednictwem platformy MS Teams o godzinie 15.00
• Rozmowa kwalifikacyjna w języku angielskim, dla kandydatów do uczestnictwa w projekcie odbędzie się od 26 kwietnia do 30 kwietnia 2021r.
• Ogłoszenie wyników rekrutacji 05.05.2021r.

 word Regulamin projektu 
 word  Formularz

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W PROJEKCIE!!!

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch