Plan lekcji

Na skróty

Pomoc dla Kubusia

KubusW dniu 17 czerwca br. w czwartek, w Mechaniku odbył się charytatywny kiermasz ciastek na rzecz Kubusia Zwierzchowskiego z Bliznego, który pilnie potrzebuje operacji serca ratującej jego życie. Uczniowie i pracownicy oraz dwie wolontariuszki rozdawali ciasta zbierając wolne datki do przygotowanej puszki. Nasza szkoła zawsze chętnie włącza się w takie akcje promując wśród uczniów chęć niesienia pomocy innym. Chętnych na słodkości nie brakowało , dzięki temu udało nam się zebrać 2082, 63 złotych. Serdecznie wszystkim dziękujemy za udział.
Ponadto informujemy, że nadal można dokonywać wpłat pieniężnych na konto, gdzie są zbierane środki finansowe aby móc uratować życie, życie Kubusia. Zachęcamy do tego ważnego gestu.
Strona internetowa „SiePomaga” z numerem konta do wpłat:
https://www.siepomaga.pl/kubusiowe-serduszko 

 

 

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch