Plan lekcji

Na skróty

Zakończenie roku szkolnego

zak roku25 czerwca 2021 r. w piątek w Mechaniku odbyły się uroczystości zakończenia roku szkolnego 2020/2021. Ze względu na COVID-19 uroczystość ta została zorganizowana w taki sposób aby zapewnić pełne bezpieczeństwo dla uczniów i nauczycieli w związku z SARS-Cov-2. Dlatego też uroczystość szkolną zaplanowano w auli A-10 dla uczniów kończących Branżową Szkołę I st., a w salach lekcyjnych spotkania uczniów z wychowawcami klas o różnych godzinach gdzie wręczano uczniom świadectwa promocyjne do klas programowo wyższych.
Zgodnie też z planem, o godz. 9.00 w auli A-10 pojawili się uczniowie kończący klasę III BS I st. wraz z wychowawcami klas i dyrekcją szkoły. W obecności sztandaru szkoły zapraszano uczniów aby wręczać im dyplomy ukończenia szkoły oraz dodatkowe dyplomy i wyróżnienia za wysokie wyniki w nauce i reprezentowanie szkoły w turniejach oraz olimpiadach przedmiotowych lub branżowych. Dyplomy wręczał dyrektor Bogdan Adamski wraz z wicedyrektorem Grzegorzem Kuźniarowiczem oraz wychowawcami klas tj. Panami Lucjanem Piczakiem i Arturem Kociubą. Uroczystość zakończyła się skierowaniem życzeń do absolwentów BS I st. gdzie dyrektor szkoły B.Adamski zwrócił uwagę na potrzeby kadrowe rynku pracy w branży, którą uczniowie a teraz absolwenci wybrali. Stąd pojawiły się życzenia aby dalszą karierę zawodową udało się zaplanować i zrealizować zgodnie z marzeniami i oczekiwaniami wszystkich absolwentów BS I st.
Po części oficjalnej, wychowawcy klas zaprosili absolwentów szkoły na spotkania w salach lekcyjnych.


W pozostałych klasach uroczystości wręczania dyplomów promocyjnych dla uczniów w Technikum i BS I st. zgodnie z planem zakończyły się w godzinach południowych.
Wszystkim uczniom Mechanika życzymy spokojnych i zdrowych wakacji, a pracownikom udanego odpoczynku w okresie urlopu.

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch