Plan lekcji

Na skróty

Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 w ZSM

back to schoolDrodzy uczniowie Zespołu Szkół Mechanicznych,

W dniu 1 września 2021 r. (środa) rozpoczynamy nowy rok szkolny 2021/2022. Miejmy nadzieję, że w tym dniu spotkamy się radośni, pełni sił i zapału oraz nadziei, że nadchodzący czas pozwoli nam w zdrowiu i w optymistycznym nastroju nie tylko rozpocząć naukę w sposób tradycyjny ale też kontynuować ją bez jakichkolwiek przeszkód zdrowotnych. Jako nauczyciele, dołożymy wszelkich starań aby nauka dla Was była w szkole bezpieczna i abyśmy z optymizmem każdego dnia rozpoczynali i kończyli naukę. Mamy nadzieję, że zarówno my jako nauczyciele, także Wy jak i Wasi rodzice ze spokojem rozpoczniemy czas szkolnej pracy, której efekty są niezwykle ważne bo oto jest szansa zbudowania wspaniałej kariery zawodowej dla każdego z Was. Działając wspólnie na pewno osiągniemy cele, które w zdrowiu i nadziei będziemy realizować w krośnieńskim Mechaniku.
Zatem zapraszamy wszystkich naszych uczniów już 1 września 2021 r. we środę do szkoły.
Z uwagi jednak na Wasze bezpieczeństwo proponujemy spotkania w sposób następujący :

KLASY PIERWSZE

Na auli szkolnej A-10 o godz. 9.00 rozpoczyna się spotkanie, w którym udział wezmą uczniowie klas pierwszych Technikum i Branżowej Szkoły I st. Na tym spotkaniu wszyscy uczniowie klas pierwszych poznają swoich wychowawców klas i przejdą na spotkania klasowe do wyznaczonych sal lekcyjnych aby zapoznać się z niezbędnymi informacjami związanymi z rozpoczęciem nauki w roku szkolnym 2021/2022.

 

 Klasy drugie, trzecie i czwarte Technikum oraz BS I st.

 Uczniów klasy II i III Technikum oraz BS I st. , a także IV Technikum zapraszamy do szkoły na godz. 10.30.

Wasze spotkania odbędą się już bezpośrednio w salach lekcyjnych z wychowawcami klas. Szczegółowe informacje podamy za pośrednictwem wychowawców klas oraz Librus Synergia.

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch