Plan lekcji

Na skróty

Szanowni Państwo Rodzice uczniów klas pierwszych w ZSM.

W związku z rozpoczęciem nowego roku szkolnego 2021 / 2022 pragniemy zaprosić Państwa Rodziców uczniów klas pierwszych Technikum i Branżowej Szkoły I st. w ZSM na inauguracyjne spotkanie, które odbędzie się 9 września 2021 r. (czwartek) o godz. 16.00 w auli A-10 naszego zespołu szkół. Podczas spotkania pragniemy umożliwić Państwu poznanie dyrekcji ZSM, wychowawców klas, a także zapoznanie się z niezbędnymi informacjami związanymi z kształceniem w szkole w obecnym roku szkolnym.

- dyrektor ZSM

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch