Plan lekcji

Na skróty

X Mistrzostwa Mechaników

poznan 202122 i 23 października 2021 r. na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbył się Ogólnopolski Finał Mistrzostw Mechaników. Organizatorzy czyli Grupa V8 Team i MTP zadbali aby każdy z uczestników finału był usatysfakcjonowany z zajęcia wysokiego miejsca i uczestnictwa w tej imprezie. Wiele znanych twarzy przemysłu motoryzacyjnego, wielu sponsorów, mnóstwo emocji, trwale zapadnie w pamięć wszystkim, którzy się tam znaleźli. Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w finale dwóch konkurencji: Młodego Mechanika oraz Mechanika Pojazdów Ciężarowych. W kategorii Młody Mechanik byli to: Michał Gacek z Kacprem Krępulcem oraz Piotr Murdzek z Mateuszem Pachaną, a w kategorii Mechanik Pojazdów Ciężarowych: Tomasz Jodłoski z Dawidem Koniecznym oraz Michał Gacek z Kacprem Krępulcem. Wszyscy uplasowali się w ścisłej czołówce - czego serdecznie gratulujemy. Mamy nadzieję, ze w przyszłym roku będzie „podium”, czego rzecz jasna życzymy.


Dodatkowo drużyna zwiedziła Muzeum Broni Pancernej oraz rynek Poznania.

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch