Plan lekcji

Na skróty

Wakacje w Hiszpanii dla uczniów „Mechanika”

0091. Zapraszamy chętnych uczniów wszystkich klas trzecich technikum na podbudowie szkoły podstawowej i gimnazjum do udziału w projekcie w ramach programu Erasmus+ „Kształcenie i szkolenia zawodowe”. W ramach projektu zaplanowane jest odbycie 3-tygodniowego stażu wakacyjnego, którego celem jest podniesienie kompetencji zawodowych, językowych i personalnych uczennic i uczniów ZSM w Krośnie. Oferta zawiera realizację praktyk zawodowych w słonecznej Sewilli – stolicy regionu Andaluzji w południowej Hiszpanii. Całość projektu jest bezpłatna dla uczniów, wszyscy uczestnicy mają zapewnione zakwaterowanie, wyżywienie, transport oraz ubezpieczenie oraz kieszonkowe na własne potrzeby.
Termin realizacji mobilności 04.07.2022 – 22.07.2022.

 

 

2. Regulamin projektu i formularz zgłoszeniowy:

 pdf ikona Regulamin 
 pdf ikona  Formularz zgłoszeniowy

3. Rekrutacja przebiega w następujących etapach:
1) Wypełniony formularz zgłoszeniowy do projektu należy składać w terminie od 1 kwietnia do 6 kwietnia 2022 r. w biurze projektu, pokój 025.
2) Test kompetencji językowych (język angielski) dla kandydatów do uczestnictwa w projekcie odbędzie się 7 kwietnia 2022 r.
3) Rozmowa kwalifikacyjna w języku angielskim dla kandydatów do uczestnictwa w projekcie odbędzie się od 07 kwietnia do 12 kwietnia 2022 r.
4) Ogłoszenie wstępnych wyników rekrutacji 13 kwietnia 2022r.

Obecnie realizujemy dwa projekty mobilnościowe w ramach programu Erasmus+. W ramach pierwszego z nich pn. "Mechanik w Europie - program rozwoju kompetencji personalnych i zawodowych uczniów ZSM w Krośnie" - 2020-1-PL01-KA116-081004, grupa 7- osobowa uczniów w zawodzie technik pojazdów samochodowych realizuje miesięczną praktykę zawodową w Barcelonie w Hiszpanii. W ramach projektu pn. „Kształcenie i szkolenia zawodowe” - 2021-1-PL01-KA121-VET-000018624, 8 uczniów z zawodów technik mechanik lotniczy, technik mechatronik, technik pojazdów samochodowych odbywa miesięczne praktyki zawodowe w Lizbonie w Portugalii.
Zachęcając do udziału w projekcie przedstawiamy kilka zdjęć z trwających obecnie zagranicznych aktywności naszych uczniów.

 

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w rekrutacji

 

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch