Plan lekcji

Na skróty

#NOBACKPACKDAY W MECHANIKU

007aW miniony wtorek 22 marca 2022 r. w naszej szkole odbyła się akcja „dzień bez plecaka”. Transportery dla kotów, zabawkowe pojazdy, wózki i koszyki, a nawet taczki! To tylko nieliczne przedmioty, do których uczennice i uczniowie naszej szkoły - zamiast do plecaków i torebek - spakowali zeszyty, książki oraz drugie śniadanie. Na zaproszenie Samorządu Szkolnego do udziału w nietypowej zabawie odpowiedziała niemal cała społeczność , w tym także grono pedagogiczne. Przerwy między lekcjami stały się okazją do prezentacji "szkolnych bagaży" a były one faktycznie przeróżne. Korytarzami szkoły przechadzała się młodzież z namiotami, futerałami od instrumentów, koszami na bieliznę, szufladami, garnkami, beczkami, walizkami, mikrofalówkami czy pojemnikami na narzędzia.
Kreatywność młodzieży przerosła nasze najśmielsze oczekiwania! Nie sposób jednak wymienić wszystkich sprzętów, jakie w poniedziałek posłużyły za tradycyjne "bagaże". Wspólna zabawa stała się kolejnym pretekstem do integracji i zacieśniania koleżeńskich więzi !
Zapraszamy do głosowania. Klasy, które wykazały się najlepszą pomysłowością nagradzamy reakcjami na FB; największa ilość wyłoni zwycięzcę.

 

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch