Plan lekcji

Na skróty

Inauguracja Mistrzostw Szkoły w Jeździe Symulatorem Samochodu Rajdowego

Plakat lfsW dniu dzisiejszym (11 bm.) w naszej szkole odbyło się spotkanie organizacyjne z uczestnikami I Mistrzostw Szkoły w Jeździe Symulatorem Samochodu Rajdowego. Rozpoczynając inaugurację Dyrektor ZSM p. Bogdan Adamski pogratulował organizatorom dużej frekwencji (chęć udziału w zawodach zgłosiło aż 26 zespołów klasowych) i dokonał uroczystego otwarcia imprezy. Następnie przedstawiciele Samorządu Szkolnego (organizator zawodów) przystąpili do wylosowania 13 zestawów par, które będą rywalizować w pierwszym etapie zawodów już od jutra (12 kwietnia 2022 r.). Zapraszamy do obejrzenia zdjęć ze spotkania i zapoznanie się z terminarzem spotkań. Relacja z rywalizacji na symulatorach wkrótce…

 

 

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch