Plan lekcji

Na skróty

Wielkanocny Turniej Piłki Siatkowej Mieszanej w KPU w Krośnie

031W Turnieju piłki siatkowej mieszanej, który odbył się 12 kwietnia 2022 roku na obiektach sportowych KPU w Krośnie rywalizowało około 100 osób z 8 drużyn z Krosna, Jasła, Jedlicza oraz Rymanowa tj. Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Jedliczu, Zespół Szkół nr im. Stanisława Pawłowskiego w Jaśle, Liceum Ogólnokształcące w Rymanowie, II Liceum Ogólnokształcące im. Konstytucji 3 Maja w Krośnie, I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika w Krośnie, Zespół Szkół Elektrycznych i Ogólnokształcących w Krośnie, Zespół Szkół Naftowo- Gazowniczych im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie oraz nasza szkoła Zespół Szkół Mechanicznych w Krośnie.
Nasza Drużyna w składzie:
Ola Gałuszka, Danusia Masłyk, Wiktor Litwin, Kamil Józefczyk, Kacper Grzebień, Szymon Sołtys, Damian Skrzęta, Marcin Niemiec oraz Oliwier Kurowski godnie reprezentowała naszą szkołę zajmując II miejsce w Turnieju.


Zajmując II miejsce wywalczyliśmy voucher w wysokości 600 złotych z przeznaczeniem na sprzęt sportowy dla szkoły. Drużyna otrzymała również pamiątkową statuetkę, którą wręczył Prezes KU AZS KPU w Krośnie oraz Kierownik Zakładu Wychowania Fizycznego mgr Grzegorz Sobolewski. Młodzi pasjonaci piłki siatkowej otrzymali również kupon na dwie pizze.
Wręczone zostały również dwa wyróżnienia dla najlepszych zawodników Turnieju – MVP – jednym z nich był uczeń naszej szkoły Marcin Niemiec uczeń klasy I a T.
Gratulujemy i życzymy Sukcesów!!!!

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch