Plan lekcji

Na skróty

Etap pierwszy Mistrzostw Szkoły w Jeździe Symulatorem Samochodu Rajdowego za nami

017Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z meczy które odbyły się w ramach pierwszego etapu zawodów, rozgrywanych systemem pucharowym. Tak jak się spodziewaliśmy, zawody stoją na bardzo wysokim poziomie, nie brakuje emocji, a o wyniku rywalizacji bardzo często decydują ułamki sekund. Z 26 zgłoszonych zespołów klasowych do dalszej rywalizacji awansowało 13 drużyn. W dniu 20 kwietnia br. Samorząd Szkolny zorganizował losowanie, w wyniku którego do finałowych rozgrywek bezpośrednio awansowała klasa 2 aT a do dalszych rozgrywek zestawiono następujące pary:

1 a BS I st. - 3e T             
1b T - 3a T
4a T - 1 d T 
2b T - 4c T
3a BS I st. - 2 cT
3k T - 3d T 

 

Już od jutra(22.04.2022) zaczynamy drugi etap rywalizacji, który wyłoni finalistów imprezy. W finale wystąpią cztery najlepsze zespoły, które zmierza się ze sobą w systemie „każdy z każdym”. Szczegółowy terminarz rozgrywek dostępny jest w galerii ze zdjęciami.

 

Życzymy powodzenia !!!

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch