Plan lekcji

Na skróty

Absolwenci Mechanika 2022

001 (01)29 kwietnia br. (piątek) w auli ZSM odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów ukończenia Technikum uczniom, którzy po raz ostatni w tej roli występowali. Sama uroczystość rozpoczęła się od wprowadzenia sztandaru szkoły, który został pożegnany przez przedstawicieli klas IV – tych Technikum. Następnie głos zabrał dyrektor Bogdan Adamski, który przywołał chwile towarzyszące uczniom podczas czteroletniego pobytu. Następnie uczniowie usłyszeli o wartościach, które powinny młodym absolwentom szkoły pomagać w dorosłym prywatnym i zawodowym życiu. Uczniowie usłyszeli też życzenia na zbliżające się egzaminy maturalne oraz na każdą chwilę mądrze zaplanowanej przyszłości. Głos zabrała również mama jednej z uczennic, która w imieniu Rady Rodziców podziękowała nauczycielom za wieloletnią pracę i życzyła absolwentom Technikum samych pogodnych, bezpiecznych i radosnych dni. Głos zabrali także uczniowie klas maturalnych i młodszych klas szkoły, dziękując sobie wzajemnie za wspólne przebywanie i życząc także wszystkiego dobrego na dalsze miesiące i lata. Po tej części oficjalnej rozpoczęto wręczanie listów gratulacyjnych dla obecnych rodziców, nagrody, dyplomy i świadectwa ukończenia Technikum. Na zakończenie uroczystości uczniowie/absolwenci wręczyli dyrekcji i nauczycielom kwiaty dziękując za wieloletnią pracę nad kształtowaniem ich umysłów i osobowości.

 


Fotorelacja znajduje się poniżej.

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch