Plan lekcji

Na skróty

Praktyki zawodowe w Portugalii

009a

1. Zapraszamy chętnych uczniów klasy III AB T oraz III FE T do udziału w projekcie w ramach programu Erasmus+ „Kształcenie i szkolenia zawodowe”. W ramach projektu zaplanowane jest odbycie 2-tygodniowej praktyki zawodowej, którego celem jest podniesienie kompetencji zawodowych, językowych i personalnych uczennic i uczniów ZSM w Krośnie. Oferta zawiera realizację praktyk zawodowych w Faro - Portugalia. Całość projektu jest bezpłatna dla uczniów, wszyscy uczestnicy mają zapewnione zakwaterowanie, wyżywienie, transport oraz ubezpieczenie oraz kieszonkowe na własne potrzeby.
Termin realizacji mobilności 17.04.2023 – 30.04.2023.

2. Regulamin projektu i formularz zgłoszeniowy jest do pobrania w biurze projektu, pokój 025 lub na stronie internetowej szkoły www.zsm.krosno.pl

3. Rekrutacja przebiega w następujących etapach:
1) Wypełniony formularz zgłoszeniowy do projektu należy składać w terminie od 7 listopada do 10 listopada 2022 r. w biurze projektu, pokój 025.
2) Test kompetencji językowych (język angielski) dla kandydatów do uczestnictwa w projekcie odbędzie się 15 listopada 2022 r.
3) Rozmowa kwalifikacyjna w języku angielskim dla kandydatów do uczestnictwa w projekcie odbędzie się 14 listopada 2022 r.
4) Ogłoszenie wstępnych wyników rekrutacji 17 listopada 2022r.

 

pdf ikona Regulamin projektu
pdf ikona

Formularz rekrutacyjny

 

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w rekrutacji !

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch