Plan lekcji

Na skróty

LOT Aircraft Maintenance Services zaprasza na spotkanie

LOTAMS wersja 2LOT Aircraft Maintenance Services sp. z o.o. jest indywidualnym dostawcą usług związanych z obsługą techniczną samolotów oraz jedynym Autoryzowanym Centrum Obsługowym Embraer na obszar Europy Centralnej oraz Wschodniej. Firma zatrudnia blisko 1000 pracowników, z czego większość to pracownicy obszaru techniki. Coraz większa liczba klientów i obsługiwanych samolotów, a także tendencje rynkowe, zwiększają zapotrzebowanie na zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry technicznej.

Mając to uwadze, już 3 lutego 2023 roku zapraszamy uczniów oraz absolwentów Zespołu Szkół Mechanicznych im. Stanisława Staszica w Krośnie na spotkanie z przedstawicielami LOT Aircraft Maintenance Services (LOTAMS) - jednego z najdynamiczniej rozwijających się polskich przedsiębiorstw na specjalistycznym rynku MRO – maintenance repair and overhaul – obsługa techniczna samolotów wąsko i szerokokadłubowych.


PRZYJDŹ NA SPOTKANIE Z LOTAMS I ZACZNIJ PRACĘ W LOTNICTWIE!

 

 

 


LOTAMS wersja 2

 

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch