Plan lekcji

Na skróty

Wyjazd narciarsko-snowboardowy uczniów naszej szkoły do Chyrowa-SKI

063Nauczyciele wychowania fizycznego zorganizowali dla uczniów Zespołu Szkół Mechanicznych wyjazd miłośników białego szaleństwa na stok Chyrowa-SKI. W wyjedzie uczyło się, doskonaliło oraz hartowało ducha i ciało 29 uczniów pod opieką trójki nauczycieli wychowania fizycznego. Poziom uczestników był zróżnicowany – choć większość była zaawansowanymi uczestnikami sportów zimowych, zdarzyli się również początkujący, którzy z zapałem przystąpili do nauki. Po przeprowadzonej intensywnej rozgrzewce ruszyliśmy na stok. Wszyscy przez pięć godzin uczyli się również właściwych zachowań na stoku narciarskim i bezpiecznego szusowania po śniegu. Była też wspaniała zabawa oraz wyrabianie wśród młodych ludzi nawyku zdrowego stylu życia. Wyjazd okazał się udany: pogoda wyśmienita, przepiękne widoki, warunki na stoku rewelacyjne. Po posileniu się pysznymi pierogami wróciliśmy do Krosna ale na pewno tam wrócimy.

 

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY
  GO PGNiG Technologie poziom RGB   43   lotams   logo1
 
              Eba logo

 DANE KONTAKTOWE                          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
       PANS   logo A M           
     pwsz ch