Plan lekcji

Na skróty

Fundacja Otwartych Serc Nagrodziła Mechanik

z0111 lutego br. w Dworze Polanka w Krośnie odbył się X Bal Charytatywny Otwartych Serc im. Bogusławy Nykiel – Ostrowskiej. Wydarzenie to odbywa się cyklicznie co roku o podobnej porze, a celem głównym jest pozyskanie dodatkowych środków finansowych na ratowanie życia lub zdrowia osób będących pod opieką Fundacji. W tym roku Fundacja jak zawsze – mocno zaangażowała się w ratowanie zdrowia 2- letniego Filipka. Na balu podczas aukcji odbywała się w licytacja wielu dzieł sztuki, ciekawych i wartościowych pamiątek znanych osób, a uczestnicy balu starali się nie szczędzić środków finansowych na ten szczytny cel. Jednocześnie podczas balu, Zarząd Fundacji nagrodził osoby, które w minionym roku i dłuższym nawet okresie czasu współpracowały z Fundacją w wielu dziedzinach, które i tak mają ścisły związek z działalnością charytatywną. W tym roku obok nagrodzonych pojawił się Zespół Szkół Mechanicznych w Krośnie, a nagrodę z rąk Zarządu Fundacji odbierał dyrektor Bogdan Adamski oraz Michał Romanowski i Krystian Trybus. W uzasadnieniu przekazywanej nagrody można było się dowiedzieć, że uczniowie z Mechanika od wielu lat są czynnie zaangażowani w przebieg i wsparcie organizatorów w organizację Górskich Międzynarodowych Zawodów Balonowych. Przez kilka dni uczniowie jak i wymienieni opiekunowie w bardzo wczesnych godzinach rannych przybywali w wyznaczone miejsca, aby pomóc w przebiegu tej imprezy.

Zarząd Fundacji dostrzegł to zaangażowanie Mechanika i stąd to wyjątkowo cenne dla szkoły wyróżnienie. Szczegółowe informacje na ten temat można przeczytać pod linkiem:
https://www.terazkrosno.pl/wiadomosci/18393-charytatywny-bal-fundacji-otwartych-serc-w-krosnie 
oraz na stronie internetowej Fundacji.
Z pośród wielu relacji z Górskich Zawodów Balonowych przypominamy ostatnią ze strony internetowej naszej szkoły:
https://www.zsm.krosno.pl/index.php/aktualnosci/1638-g%C3%B3rski-zawody-balonowe-2022.html 
Dziękujemy redakcji TerazKrosno za udostępnienie zdjęć do naszej relacji.

PARTNERZY
  GO PGNiG Technologie poziom RGB   43   lotams   logo1
 
              Eba logo

 DANE KONTAKTOWE                          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
       PANS   logo A M           
     pwsz ch