Plan lekcji

Na skróty

Studniówka AD 2023 w Mechaniku

0174 lutego 2023 r. w restauracji „Dwa Serca” klasy maturalne technikum krośnieńskiego Mechanika miały bal studniówkowy. Wydarzenie to corocznie jest akcentowane gdyż z jednej strony nawiązuje do tradycji, a z drugiej strony sygnalizuje to odmierzanie 100 dni do egzaminu maturalnego. Bal rozpoczął się od przywitania wszystkich obecnych przez przedstawicieli uczniów klas maturalnych. Później życzenia uczniom abiturientom przekazane zostały przez przedstawiciela rady rodziców oraz dyrektora Bogdana Adamskiego. Po tej części wprowadzającej w bal studniówkowy, uczniowie klas maturalnych wręczyli kwiaty wychowawcom klas oraz dyrekcji ZSM wyrażając w ten sposób swoje podziękowanie za 4 lata pedagogicznej pracy. Następnie ustawiły się pary do tańca, zagrano poloneza, a korowód taneczny rozpoczynali wychowawcy klas i dyrekcja. Zgodnie z tradycją, polonez zakończył się ukłonem i podziękowaniem partnerów oraz wzniesieniem toastu szampanem za pomyślność wszelkich planów i przedsięwzięć wszystkich maturzystów. Później to już tylko kolacja, tańce, fotografowanie, część artystyczna maturzystów i znowu tańce, a radosnym chwilom nie było końca aż do rana.

Poniżej część tylko zdjęć, których autorem jest tegoroczny maturzysta Jakub Wieczorek (4 k Technikum), a za jego wysiłek i poświęcenie bardzo dziękujemy.

 

PARTNERZY
  GO PGNiG Technologie poziom RGB   43   lotams   logo1
 
              Eba logo

 DANE KONTAKTOWE                          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
       PANS   logo A M           
     pwsz ch