Plan lekcji

Na skróty

Mechanik najlepszy w Turnieju Piłki Siatkowej

02128 marca 2023 roku w Państwowej Akademii Nauk Stosowanych rywalizowało w piłce siatkowej mieszanej 6 drużyn z Krosna i okolic. W składzie drużyn musiało zawsze na boisku rywalizować co najmniej dwie dziewczyny. Mecze były rozgrywane do dwóch wygranych setów. Rywalizacja toczyła się w dwóch grupach. Uczniowie naszej szkoły trafili do grupy pierwszej i swoje boje toczyli z Zespołem Szkół Naftowo-Gazowniczych w Krośnie oraz z Liceum Ogólnokształcącym w Rymanowie. Po wygranych dwóch meczach 2 - 0 zajęliśmy pierwsze miejsce w grupie i w półfinale trafiliśmy na drużynę I Liceum Ogólnokształcącego w Krośnie. Po bardzo zaciętym i wyrównanym spotkaniu wygrywamy 2 - 1 i dostajemy się do Finału Turnieju. W meczu o pierwsze miejsce pokonujemy Zespół Szkół Elektrycznych i Ogólnokształcących w Krośnie. Zdobywamy pierwsze miejsce, puchar, dyplom oraz talon dla szkoły w wysokości 700 złotych na sprzęt sportowy.

Skład reprezentacji:
1.Danuta Masłyk
2.Weronika Frydrych
3.Kornelia Sysoł
4.Marcin Niemiec
5.Jan Rachwał
6.Szymon Sołtys
7.Oliwier Kurowski
8.Wiktor Litwin
9.Kacper Grzebień

Opiekunem drużyny był Pan Marcin Błaż

Gratulujemy i życzymy następnych sukcesów !

PARTNERZY
  GO PGNiG Technologie poziom RGB   43   lotams   logo1
 
              Eba logo

 DANE KONTAKTOWE                          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
       PANS   logo A M           
     pwsz ch