Plan lekcji

Na skróty

Sukces w konkursie językowym

IMG 20230331 135844W dniu 31 marca 2023r. (piątek) w Zakładzie Języka Angielskiego Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Krośnie miały miejsce finały XIII –tej edycji konkursu Języka Angielskiego dla uczniów szkół średnich. Z pośród kilkunastu uczestników (szkoły reprezentowane były tylko przez 1 najlepszego uczestnika) Komisja Konkursowa wyłoniła 5 laureatów konkursu pośród których znalazł się uczeń naszej szkoły - Radosław Łobaza z kl. IV Kl Technikum. Wszyscy laureaci zostali nagrodzeni voucherami uprawniającymi do podejścia do egzaminów Cambridge First Certificate w Centrum Egzaminacyjnym PANS w Krośnie oraz nagrodami książkowymi.
Konkurs odbywał się trójetapowo. I-szy etap-test leksykalno-gramatyczny, po którym Komisja wyłoniła 10 ścisłych finalistów, II i III – wypracowanie oraz egzamin ustny.
Nagrody były wręczane przez Panią dr Agnieszkę Woźniak – prorektor PANS w Krośnie.
Zaznaczyć trzeba, że tegoroczna edycja konkursu, jak stwierdziła Komisja Egzaminacyjna, odbywała się na bardzo wysokim poziomie językowym, a różnice punktowe pomiędzy laureatami były nieznaczne. Tym bardziej gratulujemy sukcesu naszemu uczniowi.
Opiekunem ucznia był Pan Krystian Trybus.

 

 

PARTNERZY
  GO PGNiG Technologie poziom RGB   43   lotams   logo1
 
              Eba logo

 DANE KONTAKTOWE                          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
       PANS   logo A M           
     pwsz ch