Plan lekcji

Na skróty

130 lat Mechanika – zapraszamy na uroczystości jubileuszowe

plakat 130Nasz zespół szkół w tym roku obchodzi jubileusz 130 - lecia działalności. O historii szkoły piszemy w miejscu: Oficjalna strona Zespołu Szkół Mechanicznych" im, Stanisława Staszica w Krośnie. - Historia Szkoły (krosno.pl)
Uroczystości odbędą się w dniach 16 – 17 października 2023 r. na które serdecznie zapraszamy naszych uczniów, absolwentów szkoły, nauczycieli, pracowników niepedagogicznych oraz emerytowanych nauczycieli i pracowników niepedagogicznych. Zapraszamy również Przyjaciół „Mechanika” abyśmy razem, wspólnie mogli powspominać minione lata, ludzi których los postawił na naszej drodze oraz stan dzisiejszy infrastruktury szkolnej.
Na stronie internetowej szkoły publikujemy plakat/ogłoszenie ze szczegółowym harmonogramem i planem obchodów uroczystości jubileuszowych
Zwieńczeniem tego wydarzenia jest Msza Św. w Kościele Farnym w Krośnie w dniu 17 października 2023 r. (wtorek) o godz. 18.00 na którą zapraszamy wszystkich uczniów, pracowników oraz emerytowanych pracowników ZSM.
Serdecznie zapraszamy na uroczystości jubileuszowe.

PARTNERZY
  GO PGNiG Technologie poziom RGB   43   lotams   logo1
 
              Eba logo

 DANE KONTAKTOWE                          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
       PANS   logo A M           
     pwsz ch