Plan lekcji

Na skróty

Mikołajkowy Mechanik

025Zgodnie z tradycją 6 grudnia przybył do „ Mechanika” długo wyczekiwany gość. Już w godzinach przedpołudniowych dzwonieniem na korytarzu Św. Mikołaj obwieścił swoje przybycie… Jak co roku gość z dalekiej północy przypominał, że odwiedza tylko grzecznych uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły. Samo jego przybycie uświadomiło nam, że w naszej szkole są życzliwi uczniowie i pracownicy, których warto odwiedzić i nagrodzić prezentami oraz słodyczami . Kolorowa „świta” Św. Mikołaja wprowadziła nas w znakomity i już świąteczny nastrój. Gość z dalekiej północy odwiedził uczniów w poszczególnych klasach i laboratoriach, uczestniczył w niektórych zajęciach edukacyjnych, zawitał do części administracyjnej, pomógł naprawić kilka samochodów a niektórym pogroził rózgą . Na zakończenie, Św. Mikołaj wraz ze swoimi pomocnikami podziękował za życzliwe przyjęcie i powędrował do innych szkół.

 

PARTNERZY
  GO PGNiG Technologie poziom RGB   43   lotams   logo1
 
              Eba logo

 DANE KONTAKTOWE                          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
       PANS   logo A M           
     pwsz ch