Plan lekcji

Na skróty

Finał Szlachetnej Paczki w Mechaniku

paczkaW tym roku po raz kolejny postanowiliśmy jako szkoła wesprzeć tę inicjatywę. I to były prawdziwe dwa tygodnie cudów, pełne wzruszeń, szczerych uśmiechów i po prostu ludzkiego dobra, którego, jak się okazuje, jest wokół nas naprawdę wiele. „ Szlachetna paczka” pozwala ludziom w potrzebie nie tylko dostać to, czego potrzebują, ale poczuć się godnie, tak jak inni, poczuć się częścią społeczeństwa. Paczka jest sposobem na mądrą pomoc potrzebującym, ale też momentem, w którym zbliżamy się z przyjaciółmi, znajomymi i uczniami.
Hurrrra! Udało się! Zmobilizowaliśmy siły, otwarliśmy serca, portfele i... skompletowaliśmy pomoc wybranej przez nas rodzinie. W tym roku w naszej szkole w „Szlachetną paczkę” zaangażowała się prawie cała młodzież, nauczyciele i pracownicy szkoły. Tak, to nie tylko bezinteresowna pomoc, ale i całkiem spore wyzwanie. Uwierzcie, to nie takie proste zrealizować tak wiele najróżniejszych potrzeb (jak na przykład zakup tony węgla , patelni, pościeli, odzieży i butów dla rodziny) i skoordynować działania tak wielu osób chętnych do pomocy. No i to pakowanie! Cały trud wynagradzają uśmiechy i łzy radości obdarowanej rodziny.

Pozdrawiamy wszystkich, którzy mają serce, ofiarowują je innym i widzą w sens, a nawet radość w dawaniu.

PARTNERZY
  GO PGNiG Technologie poziom RGB   43   lotams   logo1
 
              Eba logo

 DANE KONTAKTOWE                          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
       PANS   logo A M           
     pwsz ch