Plan lekcji

Na skróty

Krośnianinie, Zespół Szkół Mechanicznych w Krośnie prosi o głos na Krośnieński Festiwal Nauki i Techniki w 2024 r.

Samorząd Krośnieński ogłosił konkurs na szereg inicjatyw w Budżecie Obywatelskim na 2024 rok. W kategorii III działania o charakterze prospołecznym, kulturalnym oświatowym lub sportowym – Zespół Szkół Mechanicznych ma w swojej ofercie XII edycję Krośnieńskiego Festiwalu Nauki i Techniki, a wydarzenie to planujemy zrealizować w 2 połowie maja 2024 r.
Jak co roku, ideą festiwalu jest popularyzacja nauki, a także rozbudzanie zainteresowań kierunkami technicznymi wśród dzieci i młodzieży miasta Krosna. Ponadto Festiwal ma pokazać świat nauki i techniki w atrakcyjnej i zrozumiałej dla przeciętnego odbiorcy formie, promować lokalne inicjatywy edukacyjne oraz stworzyć możliwość publicznych prezentacji. Wszystko po to, aby naukę można było przedstawić w sposób zrozumiały, a zarazem atrakcyjny i w formie gdzie nauka nie musi być nudna .
Serdecznie zapraszamy i prosimy o głos Krośnian abyśmy mogli to przedsięwzięcie dla dzieci krośnieńskich zrealizować.
https://krosno.budzet-obywatelski.org/glosowanie 
Link do XI edycji festiwalu z 2023 r.;
https://www.zsm.krosno.pl/index.php/o-szkole/archiwum-aktualności/2022-2023/1688-w-mechaniku-odbył-się-xi-krośnieński-festiwal-nauki-i-techniki.html 
Jak głosować ?
https://zsm.krosno.pl/download/Jak_glosowac.pdf 

budzet 2

PARTNERZY
  GO PGNiG Technologie poziom RGB   43   lotams   logo1
 
              Eba logo

 DANE KONTAKTOWE                          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
       PANS   logo A M           
     pwsz ch