Plan lekcji

Na skróty

„Hej kolęda, kolęda..”- świąteczne kolędowanie w Mechaniku

029Czas Świąt Bożego Narodzenia to wyjątkowy okres w roku przepełniony ciepłem, radością i miłością, to także okazja do wspólnego kolędowania. W ostatni dzień nauki roku 2023 tj. 22 grudnia w piątek, w auli szkolnej spotkali się uczniowie i nauczyciele, aby złożyć sobie życzenia bożonarodzeniowe i noworoczne, a także zaśpiewać najbardziej popularne kolędy. Najpierw uczniowie wraz z nauczycielami i katechetami przygotowali program artystyczny wprowadzający wszystkich zebranych w klimat Bożego Narodzenia i nadchodzącego Nowego Roku. W trakcie tego spotkania śpiewano kolędy „A wczora z wieczora” i „Skrzypi wóz”, a oprawa muzyczna, którą przygotował młody zespół mechaników coraz wyraźniej sprawiała, że odczuwa się nadchodzące już święta... Podczas tej uroczystości przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego złożyli wszystkim nauczycielom życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz nadchodzącego Nowego Roku 2024. Życzenia te zostały złożone na ręce Pana dyrektora Bogdana Adamskiego. Następnie dyrektor Bogdan Adamski przekazał uczniom i za ich pośrednictwem ich rodzinom życzenia spokojnych, zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku. Po tej części oficjalnej szkolny zespół zaintonował kilka kolęd, które na zmianę zaśpiewali uczniowie i nauczyciele

 

PARTNERZY
  GO PGNiG Technologie poziom RGB   43   lotams   logo1
 
              Eba logo

 DANE KONTAKTOWE                          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
       PANS   logo A M           
     pwsz ch