Plan lekcji

Na skróty

Pożegnaliśmy Kazimierza Drożdżala - nauczyciela, przyjaciela młodych i dorosłych

11 kwietnia br. odszedł od nas po 2-miesięcznej chorobie Kazimierz Drożdżal. Wspaniały człowiek, nauczyciel.  Zawsze uśmiechnięty i życzliwy dla uczniów i kolegów nauczycieli, który pozstawił po sobie wspaniały ślad życzliwości, ciepła i miłości do drugiego człowieka. Umiał łączyć wymagania nauczyciela i ludzką wrażliwość... Będzie nam tego brak. Po utracie Pana Kierownika i Pana Profesora - wspominamy z żalem wspólny czas.., wspominamy jak wiele miał szacunku dla drugiego człowieka... dla ucznia, studenta i kolegi nauczyciela.

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch