Plan lekcji

Na skróty

"Moja Bezpieczna Firma w Unii Europejskiej" – Finał Powiatowy w "Mechaniku"

23 kwietnia 2009r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Krośnie odbył się Powiatowy Finał Konkursu "Moja bezpieczna firma w Unii Europejskiej". Do konkursu zaproszono wszystkie szkoły ponadgimnazjalne z Krosna i Powiatu Krośnieńskiego. Zgłosiło się 5 drużyn w trzyosobowych składach z następujących szkół: Zespół Szkół w Iwoniczu, Zespół Szkół Kształcenia Ustawicznego w Krośnie, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. ks. Br. Markiewicza w Miejscu Piastowym, Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu oraz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Krośnie.

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch