Plan lekcji

Na skróty

Szlachetna Paczka 2014

SZLACHETNA PACZKA to projekt Stowarzyszenia WIOSNA, który w wyjątkowy sposób inspiruje ludzi do stawania się kimś więcej, do wygrywania swojego życia i zostania Bohaterem. Angażując wolontariuszy– wpływa na zmianę całego społeczeństwa. W tym roku nasza szkoła przyłączyła się do tej jakże potrzebnej akcji..
Inicjatorami akcji byli : Szkolne Koło Wolontariatu, Samorząd Szkolny oraz opiekunowie Joanna Buda , Agnieszka Czekaj i Julita Gładysz. Od połowy listopada uczniowie i nauczyciele naszej szkoły najpierw zbierali żywność i wolne datki aby potem wybrać rodzinę i obdarować tym, czego im najbardziej potrzeba. Uzbierano sporo darów , bo aż 24 kartony wypełniono: żywnością, odzieżą, słodyczami, zabawkami, garnkami i środkami czystości. Drużyna Szlachetnej Paczki z naszej szkoły otrzymała certyfikat oraz przepiękną kartkę świąteczną z podziękowaniami, oraz życzeniami od obdarowanej rodziny.

Poniższe zdjęcia przedstawiają ekipę szlachetnej paczki przy pracy i gotową do zawiezienia paczek do magazynu.

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch