Plan lekcji

Na skróty

Kolędowanie bożonarodzeniowe w "Mechaniku"

W ostatni dzień nauki roku 2014 tj. 19 bm. w piątek, w auli szkolnej spotkali sie uczniowie i nauczyciele aby złożyć sobie życzenia bożonarodzeniowe i noworoczne, a także zaśpiewać najbardziej popularne kolędy. Najpierw uczniowie wraz z nauczycielami katechetami przygotowali program artystyczny wprowadzający wszystkich zebranych w klimat Bożego Narodzenia i nadchodzącego Nowego Roku. W trakcie tego spotkania śpiewano kolędy i pastorałki, a oprawa muzyczna którą przygotował zespół muzyczny coraz wyraźniej sprawiała, że odczuwa się nadchodzące już święta... Podczas tej uroczystości uczniowie przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego złożyli wszystkim nauczycielom życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz nadchodzącego Nowego Roku 2015. Życzenia te zostały złożone na ręce dyrektora Bogdana Adamskiego.

Następnie dyrektor Bogdan Adamski przekazał uczniom i za ich pośrednictwem ich rodzinom życzenia spokojnych, zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku. Po tej części oficjalnej ks. Bartosz zaintonował kilka kolęd, które na zmianę zaśpiewali uczniowie i nauczyciele.
Po odśpiewaniu kolęd zostały wręczone dyplomy i nagrody dla uczniów, którzy w szkolnym konkursie z języka angielskiego uzyskali najlepsze wyniki.
Po tym spotkaniu, wszyscy nauczyciele i pracownicy niepedagogiczni spotkali się w nowym laboratorium lotniczym (dawna aula mniejsza) aby móc złożyć sobie życzenia bożonarodzeniowe i noworoczne oraz przypomnieć sobie smaki potraw wigilijnych.

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch