Plan lekcji

Na skróty

Studniówka w "Mechaniku"

24 stycznia 2015 r. na 100 dni przed maturą uczniowie klas IV ac T, IV b T , IV de T spotkali się na tradycyjnym balu.
Ten niezwykły wieczór , na który wpierw się czeka, a potem często wspomina poprowadzili – Maciek Zygmunt i Andrzej Szymański. Przywitali oni Dyrektora ZSP nr 3 - Bogdana Adamskiego, wicedyrektora - Wojciecha Lorenca, kierownika CKP - Jacka Kafla, wychowawców klas, nauczycieli, rodziców, osoby towarzyszące i oczywiście maturzystów. Podziękowali dyrekcji, wychowawcom i rodzicom za wychowanie, nauczanie i troskę. Poproszony o zabranie głosu dyrektor Bogdan Adamski zwrócił uwagę m.in na to, że czas studniówkowej zabawy otwiera jednocześnie czas intensywnej nauki .

Przypomniał , że przed nami egzaminy maturalne ,zawodowe czyli to co dla nas dziś jest najistotniejszym celem. Po tradycyjnym otwarciu balu maturalnego przez dyrektora szkoły, odtańczono poloneza, a następnie bawiono się do białego rana!
Wyjątkowy charakter tego wieczoru podsycano programem artystycznym przygotowanym przez klasy maturalne.

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch