Uczniowie „Mechanika” w Ogólnopolskim Półfinale XVI Olimpiady Techniki Samochodowej 2014/2015

Półfinał XVI Olimpiady Techniki Samochodowej odbył się w sobotę 21 marca br. na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej przy ul. Narbutta 84.Redakcja Auto Moto Serwisu oraz Wydawnictwa Komunikacji i Łączności wystosowały zaproszenie do uczniów szkół o kierunku nauczania lub specjalności samochodowej- techników, zasadniczych szkół zawodowych i szkół policealnych. Jak co roku, nasi uczniowie wzięli udział w tym prestiżowym wydarzeniu, byli to:

Paweł Częczek, klasa IV b T
Jakub Duplaga, klasa IV b T
Maciej Kiszka, klasa IV c T
Rafał Patlewicz, klasa III a ZSZ
Adrian Zubik, klasa III a ZSZ

Razem z nimi do rywalizacji przystąpiło 506 uczniów reprezentujących kilkaset szkół z całej Polski. Aby uplasować się w ścisłej dziesiątce należało w teście teoretycznym zdobyć przynajmniej 57 punktów.

Zadania testowe:

Opiekunami uczniów byli: Piotr Boś, Krzysztof Karkut.