Plan lekcji

Na skróty

Finał VII Konkursu Fotograficznego

W poniedziałek 8 czerwca br. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 „Mechanik” w Krośnie odbył się finał VII Międzyszkolnego Konkursu Fotograficznego dla fotografów amatorów zorganizowanego pod hasłem „Ciągle zaczynam od nowa”. Połączony on był z wernisażem pokonkursowym, w którym zaprezentowano prace wszystkich uczestników. Autorami najlepszych prac były Julia Rachwał i Oliwia Jabłońska, które zaprezentowały cykl fotografii oraz Patrycja Bober, Kuba Pilat i Kinga Guzik. Wyróżnieni autorzy otrzymali nagrody, które wręczył im Piotr Babinetz – poseł na sejm RP, Urszula Rymarz – przedstawicielka NSZZ „Solidarność” Pracowników Oświaty i Wychowania w Krośnie oraz Bogdan Adamski – dyrektor ZSP nr 3 w Krośnie. W konkursie wzięło udział 28 uczniów z gimnazjów i szkół średnich, którzy zaprezentowali 64 prace. Każda z nich niosła ze sobą inna historię uwieczniona aparatem fotograficznym, o czym mogliśmy się przekonać słuchając wystąpień nagrodzonych uczniów. Konkurs był otwarty dla wszystkich uczniów gimnazjów i szkół średnich dlatego prace przysłali uczniowie ze szkół krośnieńskich: ZSO im. M. Kopernika, ZSP nr 5 „Elektryk”, ZSP nr 1 „Szczepanik”, ZSP nr 3 „Mechanik”, ZSP nr 6 „Budowlanka” oraz Gimnazjum nr 2 i Gimnazjum nr 4.

 Prace też nadesłano z Gimnazjum w Potoku, Liceum Plastycznego w Lesku, Zespołu Szkół Budowlanych z Brzozowa, Zespołu Szkół w Lutowiskach, Kraczkowej koło Rzeszowa, Jedlicza i Miejsca Piastowego. 

Organizatorami Konkursu był ZSP nr 3 „Mechanik „ w Krośnie we współpracy z Podkarpackim Centrum Edukacji w Rzeszowie oddział w Krośnie, a patronatem konkurs objął Piotr Babinetz – poseł na sejm RP oraz NSZZ „Solidarność” Pracowników Oświaty i Wychowania oddział Krosno.
Dziękujemy szczególnie opiekunom uczniów, za umiejętne pokierowanie swoimi wychowankami i zapraszamy za rok.
Grzegorz Podkul i Karol Szczepanik

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch