Plan lekcji

Na skróty

XII Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym

W dniu 12.10.2015 roku został rozegrany turniej tenisa stołowego o drużynowe mistrzostwo szkoły. Do turnieju zostały zgłoszone następujące drużyny:
- I d T Wiklowski Krystian, Janas Piotr, Skiba Hubert
- I d T(2) Guzik Mateusz, Marszał Damian
- I b ZSZ Torbik Damian, Gosztyła Mariusz, Prajsar Norbert
- II fe T Bakota Dawid, Misiurek Kamil
- II g T Wiśniowski Kamil, Wróbel Daniel, Piątek Krystian
- III a ZSZ Wójcik Kamil, Zając Karol, Pernal Paweł
- III e T Lasek Dawid, Sienkiewicz Łukasz, Ochała Krzysztof
- III d T Piwowar Marcin, Leśniak Oskar, Marszał Mateusz
- IV e T Fuksa Rafał, Przystasz Piotr, Solecki Tomasz


Turniej przeprowadzono systemem grupowym, „każdy z każdym” w grupie. Po zaciętej rywalizacji do finału zakwalifikowały się klasy II g T, III d T, III a ZSZ, IV e T
W finale drużyny zajęły następujące miejsca:
I miejsce – III a ZSZ
II miejsce – II g T
III miejsce – IV e T
IV miejsce – III d T
Zawody zorganizował, przeprowadził Artur Kociuba

< >
Praktyki Zagraniczne

Praktyki Zagraniczne

W 2017 roku uruchomiliśmy dla Was specjalną platformę, na której prezentujemy informacje na temat działań finansowanych ze środków Unii Europejskiej. W związku z zakończeniem realizacji projektu pn.: „Budowanie i poszerzanie kompetencji zawodowych i językowych uczniów ZSM poprzez program praktyk...

Egzamin Maturalny 2019/2020

Egzamin Maturalny 2019/2020

EGZAMIN MATURALNY 2019/2020 Komunikaty Harmonogram egzaminów w 2020 roku Komunikat o dostosowaniach w roku szkolnym 2019/2020 Komunikat o przyborach w 2020 r. Lista systemów operacyjnych, programów użytkowych oraz języków programowania w przypadku egzaminu maturalnego z informatyki w 2020 roku Komunikat...

Egzamin Zawodowy

Egzamin Zawodowy

  Egzaminy w sesji letniej czerwiec - lipiec 2020  Harmonogram egzaminów zawodowych   Egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie składa się z: Części pisemnej egzaminu trwającej 60 minut polega na rozwiązaniu testu pisemnego i przeprowadzany jest z wykorzystaniem    ...

O nas

O nas

W skład ZSM wchodzą: Centrum Kształcenia Zawodowego Technikum Zasadnicza Szkoła Zawodowa Regionalny Ośrodek Egzaminacyjny (ROWEZ) Ośrodek Kursowo - Szkoleniowy Stacja Kontroli Pojazdów RCEZINT Muzeum Motoryzacji   Zespół Szkół Mechanicznych im. Stanisława Staszica...

komunikaty 2

baner festiwal

baner covid 5

baner konkurs 5a

baner egzaminy 4a

baner plan l 4

librus

praktyki 2

spot 2

 

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch