Plan lekcji

Na skróty

Najlepsi uczniowie „Mechanika” otrzymali stypendia Młodego Zawodowca

26 października 2015 r. w sali artKina przy ul. Bieszczadzkiej, Prezydent Miasta Krosna Pan Piotr Przytocki przyznał 164 stypendia dla najlepszych uczniów ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z Krosna. Były to stypendia w kategoriach:
- 78 uczniów otrzymało stypendia „Semper in altum” za znaczące osiągnięcia artystyczne, sportowe i edukacyjne,
- 16 uczniów otrzymało stypendia „Krośnieński Omnibus” za wybitne wyniki w nauce
- 70 uczniów z Zasadniczych Szkół Zawodowych oraz z Techników otrzymało stypendia „Młodego Zawodowca
Miło nam, że uczniowie ZSP nr 3 w skład którego wchodzi ZSZ i Technikum otrzymali 10 stypendiów „Młodego Zawodowca”. Mamy nadzieję, że będzie to dobra motywacja dla uczniów do osiągania jak najlepszych wyników w różnych zajęciach edukacyjnych oraz będzie to dobre wsparcie dla rozwoju własnych pasji i zainteresowań związanych z kierunkiem kształcenia w zawodzie nowoczesnych technologii.

Są to stypendia dyrektora szkoły i dlatego wręczał je dyrektor ZSP nr 3 Bogdan Adamski, a wraz z nim Prezydent Miasta Krosna Pan Piotr Przytocki, Zastępca Prezydenta Miasta Krosna Pan Bronisław Baran oraz Przewodniczący Miasta Krosna Pan Zbigniew Kubit.
Wszystkim stypendystom gratulacje złożył nie tylko Prezydent Piotr Przytocki ale również Pani Lucyna Opoń – kierownik krośnieńskiego Oddziału Kuratorium Oświaty i reprezentująca Podkarpackiego Kuratora Oświaty.
My również gratulujemy i wszystkim stypendystom życzymy dalszych naukowych sukcesów, osiągnięć edukacyjnych i zawodowych.
Tegoroczni stypendyści z „Mechanika” to:
Hubert Gunia - I a T – technik mechanik
Adrian Dąbrowski – I b T – technik pojazdów samochodowych
Hubert Adamski – I c T - technik pojazdów samochodowych
Filip Węgrzyn – I c T - technik pojazdów samochodowych
Kinga Wróbel – I e T – technik mechanik lotniczy
Hubert Wiśniewski – I e T – technik mechanik lotniczy
Sylwester Sobaś – II d T - technik pojazdów samochodowych
Natalia Maziarska- II e T – technik mechanik lotniczy
Kazimierz Boczar – III e T – technik mechanik lotniczy
Jakub Makiel – III a ZSZ – mechanik pojazdów samochodowych

 

< >
O nas

O nas

W skład ZSM wchodzą: Centrum Kształcenia Zawodowego Technikum Zasadnicza Szkoła Zawodowa Regionalny Ośrodek Egzaminacyjny (ROWEZ) Ośrodek Kursowo - Szkoleniowy Stacja Kontroli Pojazdów RCEZINT Muzeum Motoryzacji   Zespół Szkół Mechanicznych im. Stanisława Staszica...

Praktyki Zagraniczne

Praktyki Zagraniczne

W 2017 roku uruchomiliśmy dla Was specjalną platformę, na której prezentujemy informacje na temat działań finansowanych ze środków Unii Europejskiej. W związku z zakończeniem realizacji projektu pn.: „Budowanie i poszerzanie kompetencji zawodowych i językowych uczniów ZSM poprzez program praktyk...

Egzamin Zawodowy

Egzamin Zawodowy

  Egzaminy w sesji letniej czerwiec - lipiec 2020  Harmonogram egzaminów zawodowych   Egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie składa się z: Części pisemnej egzaminu trwającej 60 minut polega na rozwiązaniu testu pisemnego i przeprowadzany jest z wykorzystaniem    ...

Egzamin Maturalny 2019/2020

Egzamin Maturalny 2019/2020

EGZAMIN MATURALNY 2019/2020 Komunikaty Harmonogram egzaminów w 2020 roku Komunikat o dostosowaniach w roku szkolnym 2019/2020 Komunikat o przyborach w 2020 r. Lista systemów operacyjnych, programów użytkowych oraz języków programowania w przypadku egzaminu maturalnego z informatyki w 2020 roku Komunikat...

komunikaty 2

baner festiwal

baner covid 5

baner konkurs 5a

baner egzaminy 4a

baner plan l 4

librus

praktyki 2

spot 2

 

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch