Plan lekcji

Na skróty

Uczeń Mechanika na Mistrzostwach Krosna w Pływaniu

22 listopada 2015 r. na basenie w Turaszówce odbyły się III Mistrzostwa Krosna w Pływaniu z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Wyjątkowy, wręcz niepowtarzalny klimat oraz atmosfera tych zawodów sprawiają, że jest to najchętniej i najliczniej odwiedzana impreza pływacka w regionie. W zawodach , które z roku na rok zdobywają coraz większą popularność uczestniczyło ponad 200 zawodniczek i zawodników z kilku klubów pływackich z Podkarpacia i Małopolski a także ze Słowacji. Do zawodów przystąpiły również cztery szkoły ponadgimnazjalne z terenu Krosna. Oprócz „Mechanika” były to : I LO, II LO, oraz ZSP 5. 

Naszą szkołę reprezentował uczeń klasy III c T Wojciech Kołodziejczyk .Wystartował on w kategorii juniorów zajmując bardzo dobre IV miejsce wśród zawodników niezrzeszonych. Na 50 metrów stylem klasycznym uzyskał 43,72 sek., jednocześnie poprawiając o ponad 1 sek. swój rekord życiowy.
Gratulujemy osiągniętego wyniku!


Zawody zaszczycił również swoją obecnością rekordzista Guinnesa w ilości zdobytych medali w ciągu jednego roku 78 letni pan Ryszard Sielski z klubu Olimpia Babimost. Zawodnik ten w ciągu roku wystartował w 240 zawodach zdobywając 224 medale. Jest on doskonałym przykładem dla młodzieży zaczynającej dopiero swoją przygodę z pływaniem.
Opiekun Piotr Gonet

 

< >
O nas

O nas

W skład ZSM wchodzą: Centrum Kształcenia Zawodowego Technikum Zasadnicza Szkoła Zawodowa Regionalny Ośrodek Egzaminacyjny (ROWEZ) Ośrodek Kursowo - Szkoleniowy Stacja Kontroli Pojazdów RCEZINT Muzeum Motoryzacji   Zespół Szkół Mechanicznych im. Stanisława Staszica...

Egzamin Zawodowy

Egzamin Zawodowy

  Egzaminy w sesji letniej czerwiec - lipiec 2020  Harmonogram egzaminów zawodowych   Egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie składa się z: Części pisemnej egzaminu trwającej 60 minut polega na rozwiązaniu testu pisemnego i przeprowadzany jest z wykorzystaniem    ...

Egzamin Maturalny 2019/2020

Egzamin Maturalny 2019/2020

EGZAMIN MATURALNY 2019/2020 Komunikaty Harmonogram egzaminów w 2020 roku Komunikat o dostosowaniach w roku szkolnym 2019/2020 Komunikat o przyborach w 2020 r. Lista systemów operacyjnych, programów użytkowych oraz języków programowania w przypadku egzaminu maturalnego z informatyki w 2020 roku Komunikat...

Praktyki Zagraniczne

Praktyki Zagraniczne

W 2017 roku uruchomiliśmy dla Was specjalną platformę, na której prezentujemy informacje na temat działań finansowanych ze środków Unii Europejskiej. W związku z zakończeniem realizacji projektu pn.: „Budowanie i poszerzanie kompetencji zawodowych i językowych uczniów ZSM poprzez program praktyk...

komunikaty 2

baner festiwal

baner covid 5

baner konkurs 5a

baner egzaminy 4a

baner plan l 4

librus

praktyki 2

spot 2

 

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch