Plan lekcji

Na skróty

Święty Mikołaj w „Mechaniku”

7 grudnia br. z lekkim opóźnieniem przybył do ZSP3 Św. Mikołaj. Już w godzinach przedpołudniowych dzwonieniem na korytarzach w pawilonach zespołu szkół Św. Mikołaj obwieścił swoje przybycie… Jak co roku, Św. Mikołaj przypominał że odwiedza tylko grzecznych uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły. Samo przybycie znamienitego Gościa, uświadomiło nam, że w „Mechaniku” są grzeczni uczniowie i pracownicy, których warto odwiedzić i nagrodzić prezentami, słodyczami itp… Kolorowa „świta” Św. Mikołaja trochę rozjaśniła dzień, w którym słoneczko niekoniecznie chciało świecić ale to może dlatego aby blask życzliwości był wyczuwalny głównie z tej jednej strony… Gość z dalekiej północy odwiedził uczniów w poszczególnych klasach i laboratoriach, uczestniczył w niektórych zajęciach edukacyjnych, zawitał do części administracyjnej, w której urzęduje kierownictwo ZSP3. Na zakończenie, Św. Mikołaj wraz ze swoją „świtą” podziękował za życzliwe przyjęcie i powędrował do innych szkół…


Poniżej prezentujemy zdjęcia z odwiedzin…

< >
O nas

O nas

W skład ZSM wchodzą: Centrum Kształcenia Zawodowego Technikum Zasadnicza Szkoła Zawodowa Regionalny Ośrodek Egzaminacyjny (ROWEZ) Ośrodek Kursowo - Szkoleniowy Stacja Kontroli Pojazdów RCEZINT Muzeum Motoryzacji   Zespół Szkół Mechanicznych im. Stanisława Staszica...

Egzamin Zawodowy

Egzamin Zawodowy

  Egzaminy w sesji letniej czerwiec - lipiec 2020  Harmonogram egzaminów zawodowych   Egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie składa się z: Części pisemnej egzaminu trwającej 60 minut polega na rozwiązaniu testu pisemnego i przeprowadzany jest z wykorzystaniem    ...

Praktyki Zagraniczne

Praktyki Zagraniczne

W 2017 roku uruchomiliśmy dla Was specjalną platformę, na której prezentujemy informacje na temat działań finansowanych ze środków Unii Europejskiej. W związku z zakończeniem realizacji projektu pn.: „Budowanie i poszerzanie kompetencji zawodowych i językowych uczniów ZSM poprzez program praktyk...

Egzamin Maturalny 2019/2020

Egzamin Maturalny 2019/2020

EGZAMIN MATURALNY 2019/2020 Komunikaty Harmonogram egzaminów w 2020 roku Komunikat o dostosowaniach w roku szkolnym 2019/2020 Komunikat o przyborach w 2020 r. Lista systemów operacyjnych, programów użytkowych oraz języków programowania w przypadku egzaminu maturalnego z informatyki w 2020 roku Komunikat...

komunikaty 2

baner festiwal

baner covid 5

baner konkurs 5a

baner egzaminy 4a

baner plan l 4

librus

praktyki 2

spot 2

 

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch