Plan lekcji

Na skróty

Kolędowanie, życzenia świąteczne i noworoczne w ZSP 3

22 grudnia 2015r. uczniowie po raz ostatni byli na zajęciach szkolnych w tym roku kalendarzowym i poprzedzających Święta Bożego Narodzenia. W tym dniu zajęcia we wszystkich klasach odbywały się zwyczajnie ale też uczniowie mogli spotkać się z wychowawcami klas, złożyć sobie życzenia z okazji zbliżających się świąt, przełamać się opłatkiem. Była też okazja aby porozmawiać o tradycji obchodzenia świąt w naszych polskich rodzinach. W godzinach przedpołudniowych w auli szkolnej odbyła się uroczystość artystyczna przygotowana przez uczniów i nauczycieli, która wprowadzała wszystkich w klimat Świąt Bożego Narodzenia. Montaż poetycki uzupełniały kolędy wyśpiewane przez uczniów z zespołu muzycznego. Do kolędowania przyłączyli się uczniowie i nauczyciele, a ksiądz katecheta wspierał i zachęcał do brania udziału w tym kolędowaniu.

Był czas także na życzenia, które uczniowie złożyli dyrekcji i nauczycielom, a dyrektor Bogdan Adamski w imieniu wszystkich nauczycieli złożył życzenia świąteczne i na Nowy Rok uczniom oraz ich rodzinom.
W godzinach popołudniowych spotkali się także pracownicy ZSP3, składając sobie życzenia bożonarodzeniowe i noworoczne, przełamywali się opłatkiem i zgodnie z tradycją degustowali niektóre potrawy, które zwykle pojawiają się na wigilijnych stołach.

< >
Praktyki Zagraniczne

Praktyki Zagraniczne

W 2017 roku uruchomiliśmy dla Was specjalną platformę, na której prezentujemy informacje na temat działań finansowanych ze środków Unii Europejskiej. W związku z zakończeniem realizacji projektu pn.: „Budowanie i poszerzanie kompetencji zawodowych i językowych uczniów ZSM poprzez program praktyk...

O nas

O nas

W skład ZSM wchodzą: Centrum Kształcenia Zawodowego Technikum Zasadnicza Szkoła Zawodowa Regionalny Ośrodek Egzaminacyjny (ROWEZ) Ośrodek Kursowo - Szkoleniowy Stacja Kontroli Pojazdów RCEZINT Muzeum Motoryzacji   Zespół Szkół Mechanicznych im. Stanisława Staszica...

Egzamin Zawodowy

Egzamin Zawodowy

  Egzaminy w sesji letniej czerwiec - lipiec 2020  Harmonogram egzaminów zawodowych   Egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie składa się z: Części pisemnej egzaminu trwającej 60 minut polega na rozwiązaniu testu pisemnego i przeprowadzany jest z wykorzystaniem    ...

Egzamin Maturalny 2019/2020

Egzamin Maturalny 2019/2020

EGZAMIN MATURALNY 2019/2020 Komunikaty Harmonogram egzaminów w 2020 roku Komunikat o dostosowaniach w roku szkolnym 2019/2020 Komunikat o przyborach w 2020 r. Lista systemów operacyjnych, programów użytkowych oraz języków programowania w przypadku egzaminu maturalnego z informatyki w 2020 roku Komunikat...

komunikaty 2

baner festiwal

baner covid 5

baner konkurs 5a

baner egzaminy 4a

baner plan l 4

librus

praktyki 2

spot 2

 

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch