Plan lekcji

Na skróty

III Konkurs Wiedzy Technicznej i Motoryzacyjnej

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 im. Stanisława Staszica w Krośnie zaprasza do wzięcia udziału w III Konkursie Wiedzy Technicznej i Motoryzacyjnej dla uczniów szkół gimnazjalnych z terenu miasta Krosna i powiatu krośnieńskiego. Tematyka konkursu obejmuje wiedzę i umiejętności z zakresu motoryzacji, techniki, nowoczesnych technologii i bezpieczeństwa ruchu drogowego.

W tym roku konkurs będzie przebiegał w dwóch etapach:

Etap I szkolny
Przeprowadzony będzie na terenie danego gimnazjum. Podczas tego etapu zostaną wyłonieni uczniowie szczególnie zainteresowani tematyką konkursu.
Zgłoszenia imienne wyłonionych w tym etapie uczniów wraz z imieniem i nazwiskiem opiekuna, prosimy przesyłać do dnia 29 lutego 2016 r.: pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., telefonicznie lub faxem pod nr 13 43-215-61.

 Etap II międzyszkolny

Przeprowadzony zostanie na terenie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 im. Stanisława Staszica w Krośnie w dniu 15 marca 2016 r. o godzinie 9.00
Do drugiego etapu przystąpią wszyscy zgłoszeni uczniowie gimnazjów.
Etap międzyszkolny będzie składał się z trzech części:

- część pierwsza będzie polegała na rozwiązaniu testu wyboru składającego się z 30 pytań; czas na rozwiązanie zadań - 60 minut,

- część druga będzie polegała na rozwiązaniu 10 zadań z wykorzystaniem tablicy multimedialnej,
- część trzecia to test sprawnościowy, polegający na jeździe na czas z wykorzystaniem symulatora jazdy samochodem.

Laureaci konkursu zostaną uhonorowani cennymi nagrodami rzeczowymi i dyplomami.

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów i uczennice zainteresowanych tematyką konkursu do uczestnictwa we wspólnej zabawie.

< >
Egzamin Maturalny 2019/2020

Egzamin Maturalny 2019/2020

EGZAMIN MATURALNY 2019/2020 Komunikaty Harmonogram egzaminów w 2020 roku Komunikat o dostosowaniach w roku szkolnym 2019/2020 Komunikat o przyborach w 2020 r. Lista systemów operacyjnych, programów użytkowych oraz języków programowania w przypadku egzaminu maturalnego z informatyki w 2020 roku Komunikat...

Egzamin Zawodowy

Egzamin Zawodowy

  Egzaminy w sesji letniej czerwiec - lipiec 2020  Harmonogram egzaminów zawodowych   Egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie składa się z: Części pisemnej egzaminu trwającej 60 minut polega na rozwiązaniu testu pisemnego i przeprowadzany jest z wykorzystaniem    ...

Praktyki Zagraniczne

Praktyki Zagraniczne

W 2017 roku uruchomiliśmy dla Was specjalną platformę, na której prezentujemy informacje na temat działań finansowanych ze środków Unii Europejskiej. W związku z zakończeniem realizacji projektu pn.: „Budowanie i poszerzanie kompetencji zawodowych i językowych uczniów ZSM poprzez program praktyk...

O nas

O nas

W skład ZSM wchodzą: Centrum Kształcenia Zawodowego Technikum Zasadnicza Szkoła Zawodowa Regionalny Ośrodek Egzaminacyjny (ROWEZ) Ośrodek Kursowo - Szkoleniowy Stacja Kontroli Pojazdów RCEZINT Muzeum Motoryzacji   Zespół Szkół Mechanicznych im. Stanisława Staszica...

komunikaty 2

baner festiwal

baner covid 5

baner konkurs 5a

baner egzaminy 4a

baner plan l 4

librus

praktyki 2

spot 2

 

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch