Plan lekcji

Na skróty

Piłkarze Mechanika na podium

W dniu 22 stycznia 2016 roku na hali sportowej MOSiR w Krośnie odbył się Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Sieci Sklepów ,,S’’.
W turnieju udział wzięło 8 drużyn:
1.Stredna Odborna Szkola Podnikania z Presova,
2.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Krośnie,
3.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Krośnie,
4.II Liceum Ogólnokształcące w Krośnie,
5. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 w Krośnie,
6. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 w Krośnie,
7.Miejski Zespół Szkół Nr 5 w Krośnie,
oraz reprezentacja naszej szkoły Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Krośnie.

Uczniowie: Arkadiusz Wilk, Gracjan Poręba, Wiktor Węgrzyn, Paweł Szyszlak, Paweł Czekański, Wojciech Krzywda, Marek Drozd, Tomasz Krężałek, Sebastian Zych, Hubert Kozioł reprezentując naszą szkołę wywalczyli III miejsce w turnieju.

Walka na boisku była bardzo zacięta i o wejściu naszej reprezentacji do ścisłego finału i gry o pierwsze miejsce zabrakło jednej bramki. Drużyna z Presova wyprzedziła nas tylko jedną więcej strzeloną bramką. Trzeba również stwierdzić, iż poziom turnieju był bardzo wyrównany. Grając w tzw. ,,Małym Finale’’ o III miejsce pokonaliśmy II LO w rzutach karnych wygrywając 4-3. Najlepszym bramkarzem turnieju został uczeń naszej szkoły Marek Drozd.

Kolejność końcowa turnieju:
I miejsce – ZSP Nr 4 Krosno
II miejsce – SOSP Presov
III miejsce – ZSP Nr 3 Krosno
IV Miejsce – II LO Krosno
V miejsce – ZSP Nr 5 Krosno
VI miejsce – MZS Nr 5 Krosno
VII miejsce – ZSP Nr 1 Krosno
VIII miejsce – ZSP Nr 2 Krosno


GRATULUJEMY SUKCESU REPREZENTANTOM NASZEJ SZKOŁY !!!!

 

< >
O nas

O nas

W skład ZSM wchodzą: Centrum Kształcenia Zawodowego Technikum Zasadnicza Szkoła Zawodowa Regionalny Ośrodek Egzaminacyjny (ROWEZ) Ośrodek Kursowo - Szkoleniowy Stacja Kontroli Pojazdów RCEZINT Muzeum Motoryzacji   Zespół Szkół Mechanicznych im. Stanisława Staszica...

Egzamin Maturalny 2019/2020

Egzamin Maturalny 2019/2020

EGZAMIN MATURALNY 2019/2020 Komunikaty Harmonogram egzaminów w 2020 roku Komunikat o dostosowaniach w roku szkolnym 2019/2020 Komunikat o przyborach w 2020 r. Lista systemów operacyjnych, programów użytkowych oraz języków programowania w przypadku egzaminu maturalnego z informatyki w 2020 roku Komunikat...

Egzamin Zawodowy

Egzamin Zawodowy

  Egzaminy w sesji letniej czerwiec - lipiec 2020  Harmonogram egzaminów zawodowych   Egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie składa się z: Części pisemnej egzaminu trwającej 60 minut polega na rozwiązaniu testu pisemnego i przeprowadzany jest z wykorzystaniem    ...

Praktyki Zagraniczne

Praktyki Zagraniczne

W 2017 roku uruchomiliśmy dla Was specjalną platformę, na której prezentujemy informacje na temat działań finansowanych ze środków Unii Europejskiej. W związku z zakończeniem realizacji projektu pn.: „Budowanie i poszerzanie kompetencji zawodowych i językowych uczniów ZSM poprzez program praktyk...

komunikaty 2

baner festiwal

baner covid 5

baner konkurs 5a

baner egzaminy 4a

baner plan l 4

librus

praktyki 2

spot 2

 

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch