Plan lekcji

Na skróty

Studniówka 2016 w ZSP 3

6 lutego 2016r. uczniowie klas maturalnych Technikum w „Mechaniku” mieli bal studniówkowy w restauracji „Dwa Serca”. Uroczystość rozpoczęła się w godzinach wieczornych ok. godz. 18.00 gdzie przedstawiciele Abiturientów oficjalnie powitali przybyłych gości tj. dyrekcję ZSP3, nauczycieli wraz z osobami towarzyszącymi, rodziców jak i swoich kolegów również z osobami towarzyszącymi. Następnie głos zabrał przedstawiciel Rady Rodziców, który przywitał wszystkich uczestników balu studniówkowego i życzył uczestnikom balu dobrej zabawy. Później głos zabrał dyrektor Bogdan Adamski, który przypomniał tradycje studniówkowe wprowadzające w czas intensywnej pracy wszystkich uczniów klas maturalnych bo jak tradycja głosi – matura będzie już za symboliczne 100 dni i warto się do niej jak najlepiej przygotować aby udowodnić swoją dojrzałość i tym samym jak najlepiej zaplanować własne dorosłe życie. Po tych słowach uczniowie wręczyli kwiaty dyrekcji, wychowawcom klas maturalnych oraz wszystkim nauczycielom chcąc tym samym wyrazić wdzięczność za jak najlepsze przygotowanie edukacyjne do czekających egzaminów państwowych.

Następnie to już tylko polonez mógł zainicjować rozpoczęcie balu… Nauczyciele, uczniowie i osoby towarzyszące zgodnie z tradycją ustawili się na parkiecie i rozpoczęli taniec wprowadzający już w mniej oficjalny nastrój…Bal studniówkowy trwał do godzin porannych i jak wiemy – wszyscy byli bardzo zadowoleni i usatysfakcjonowani udaną imprezą. W trakcie balu był czas na zaprezentowanie programów artystycznych klas maturalnych jak i na sesję zdjęciową, która potomnym ma przypominać jak wspaniale się bawią abiturienci „Mechanika” w 2016r. na balu studniówkowym.
Poniżej prezentujemy zdjęcia z tego balu.

< >
Egzamin Maturalny 2019/2020

Egzamin Maturalny 2019/2020

EGZAMIN MATURALNY 2019/2020 Komunikaty Harmonogram egzaminów w 2020 roku Komunikat o dostosowaniach w roku szkolnym 2019/2020 Komunikat o przyborach w 2020 r. Lista systemów operacyjnych, programów użytkowych oraz języków programowania w przypadku egzaminu maturalnego z informatyki w 2020 roku Komunikat...

Egzamin Zawodowy

Egzamin Zawodowy

  Egzaminy w sesji letniej czerwiec - lipiec 2020  Harmonogram egzaminów zawodowych   Egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie składa się z: Części pisemnej egzaminu trwającej 60 minut polega na rozwiązaniu testu pisemnego i przeprowadzany jest z wykorzystaniem    ...

Praktyki Zagraniczne

Praktyki Zagraniczne

W 2017 roku uruchomiliśmy dla Was specjalną platformę, na której prezentujemy informacje na temat działań finansowanych ze środków Unii Europejskiej. W związku z zakończeniem realizacji projektu pn.: „Budowanie i poszerzanie kompetencji zawodowych i językowych uczniów ZSM poprzez program praktyk...

O nas

O nas

W skład ZSM wchodzą: Centrum Kształcenia Zawodowego Technikum Zasadnicza Szkoła Zawodowa Regionalny Ośrodek Egzaminacyjny (ROWEZ) Ośrodek Kursowo - Szkoleniowy Stacja Kontroli Pojazdów RCEZINT Muzeum Motoryzacji   Zespół Szkół Mechanicznych im. Stanisława Staszica...

komunikaty 2

baner festiwal

baner covid 5

baner konkurs 5a

baner egzaminy 4a

baner plan l 4

librus

praktyki 2

spot 2

 

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch