Plan lekcji

Na skróty

Ogłoszenie - Konkurs matematyczno - techniczny

W dniu 31.05.2016 r., o godzinie 10.45 na Auli A10, odbędzie się Szkolny Konkurs Matematyczno-Techniczny. Adresatami konkursu są uczniowie klasy I oraz klasy II Technikum.

Cele konkursu:
• popularyzowanie matematyki wśród uczniów,
• rozwijanie uzdolnień i zainteresowań matematycznych i fizycznych uczniów,
• doskonalenie umiejętności logicznego i twórczego myślenia uczniów,
• motywowanie uczniów do poszerzania swojej wiedzy oraz mobilizowanie ich do samodzielnej i systematycznej pracy,
• dostarczenie uczniom możliwości wykazania się swoimi wiadomościami i umiejętnościami matematycznymi,
• budzenie nawyku współzawodnictwa,


• wprowadzenie uczniów w atmosferę przyszłych egzaminów zewnętrznych i konkursów.
Uczniowie chcący wziąć udział w konkursie proszeni są o zgłaszanie się do nauczycieli matematyki lub do koordynatora konkursu nie później niż do 27.05.2016 r.
Na zwycięzców czekają nagrody książkowe oraz ocena bardzo dobra z matematyki.

Zapraszamy serdecznie do udziału w konkursie i życzymy powodzenia

< >
O nas

O nas

W skład ZSM wchodzą: Centrum Kształcenia Zawodowego Technikum Zasadnicza Szkoła Zawodowa Regionalny Ośrodek Egzaminacyjny (ROWEZ) Ośrodek Kursowo - Szkoleniowy Stacja Kontroli Pojazdów RCEZINT Muzeum Motoryzacji   Zespół Szkół Mechanicznych im. Stanisława Staszica...

Egzamin Maturalny 2019/2020

Egzamin Maturalny 2019/2020

EGZAMIN MATURALNY 2019/2020 Komunikaty Harmonogram egzaminów w 2020 roku Komunikat o dostosowaniach w roku szkolnym 2019/2020 Komunikat o przyborach w 2020 r. Lista systemów operacyjnych, programów użytkowych oraz języków programowania w przypadku egzaminu maturalnego z informatyki w 2020 roku Komunikat...

Praktyki Zagraniczne

Praktyki Zagraniczne

W 2017 roku uruchomiliśmy dla Was specjalną platformę, na której prezentujemy informacje na temat działań finansowanych ze środków Unii Europejskiej. W związku z zakończeniem realizacji projektu pn.: „Budowanie i poszerzanie kompetencji zawodowych i językowych uczniów ZSM poprzez program praktyk...

Egzamin Zawodowy

Egzamin Zawodowy

  Egzaminy w sesji letniej czerwiec - lipiec 2020  Harmonogram egzaminów zawodowych   Egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie składa się z: Części pisemnej egzaminu trwającej 60 minut polega na rozwiązaniu testu pisemnego i przeprowadzany jest z wykorzystaniem    ...

komunikaty 2

baner festiwal

baner covid 5

baner konkurs 5a

baner egzaminy 4a

baner plan l 4

librus

praktyki 2

spot 2

 

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch