Plan lekcji

Na skróty

Sukces w Konkursie Biblijnym

W Podkarpackim Centrum Edukacji Nauczycieli w Krośnie odbył się finał VIII Międzyszkolnego Konkursu Biblijnego pod hasłem „Nowe Życie w Chrystusie”. Nasz uczeń Patryk Bałuka z klasy IVe Technikum  zajął drugie miejsce. Musiał wykazać się szczegółową znajomością Ewangelii wg. Św. Mateusza i Listu do Efezjan. Przygotowywał się do Konkursu pod kierunkiem Grzegorza Podkula i Karola Szczepanika. Patryk w poprzednich edycjach konkursu zajmował już raz miejsce trzecie oraz miejsce drugie. W finale wzięło udział 41 uczniów ze szkół średnich Krosna, Sanoka, Brzozowa, Rymanowa, Jedlicza i Błażowej. Wszystkich uczniów z 13 szkół biorących udział w szkolnych eliminacjach było 434. W naszej szkole 43 uczniów startowało w etapie szkolnym. Organizatorem VIII Międzyszkolnego Konkursu Biblijnego było Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli i  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Krośnie. Nagrody ufundował Wydział Nauki Katolickiej Kurii Archidiecezjalnej w Przemyślu oraz Prezydent Miasta Krosna.

< >
Egzamin Maturalny 2019/2020

Egzamin Maturalny 2019/2020

EGZAMIN MATURALNY 2019/2020 Komunikaty Harmonogram egzaminów w 2020 roku Komunikat o dostosowaniach w roku szkolnym 2019/2020 Komunikat o przyborach w 2020 r. Lista systemów operacyjnych, programów użytkowych oraz języków programowania w przypadku egzaminu maturalnego z informatyki w 2020 roku Komunikat...

Praktyki Zagraniczne

Praktyki Zagraniczne

W 2017 roku uruchomiliśmy dla Was specjalną platformę, na której prezentujemy informacje na temat działań finansowanych ze środków Unii Europejskiej. W związku z zakończeniem realizacji projektu pn.: „Budowanie i poszerzanie kompetencji zawodowych i językowych uczniów ZSM poprzez program praktyk...

O nas

O nas

W skład ZSM wchodzą: Centrum Kształcenia Zawodowego Technikum Zasadnicza Szkoła Zawodowa Regionalny Ośrodek Egzaminacyjny (ROWEZ) Ośrodek Kursowo - Szkoleniowy Stacja Kontroli Pojazdów RCEZINT Muzeum Motoryzacji   Zespół Szkół Mechanicznych im. Stanisława Staszica...

Egzamin Zawodowy

Egzamin Zawodowy

  Egzaminy w sesji letniej czerwiec - lipiec 2020  Harmonogram egzaminów zawodowych   Egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie składa się z: Części pisemnej egzaminu trwającej 60 minut polega na rozwiązaniu testu pisemnego i przeprowadzany jest z wykorzystaniem    ...

komunikaty 2

baner festiwal

baner covid 5

baner konkurs 5a

baner egzaminy 4a

baner plan l 4

librus

praktyki 2

spot 2

 

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch