Plan lekcji

Na skróty

Finał Wojewódzki Ligi Lekkoatletycznej

Piękna, słoneczna pogoda towarzyszyła uczestnikom finału wojewódzkiego Ligi Lekkoatletycznej, który odbył się 25.05.2016 r. na stadionie CWKS „Resovia” w Rzeszowie. Po eliminacjach rejonowych do zawodów, w których startowało 78 szkół, zakwalifikowało się 20 najlepszych drużyn lekkoatletycznych Podkarpacia. W tym gronie znaleźli się reprezentanci naszej szkoły. Zawodnicy rywalizowali w 6 konkurencjach lekkoatletycznych: biegach na 100 metrów, 400 m., 1500m., sztafecie 4x100m., skoku w dal oraz pchnięciu kulą.W klasyfikacji drużynowej reprezentacja „ Mechanika” ukończyła zawody na XII miejscu, uzyskując 1092 pkt. o 22 pkt. więcej niż w eliminacjach.
Na uwagę zasługuje kilka wartościowych wyników indywidualnych naszych zawodników.
Piotr Walus z klasy I cT w konkursie pchnięcia kulą 5 kg zajął 3 miejsce z wynikiem 11,18 cm., Remigiusz Pisula z klasy II fT był 7 w biegu na 100 metrów z bardzo dobrym czasem 11,79 sek., Daniel Kosztyła w konkursie skoku w dal uzyskał 5,88 cm., a Hubert Kozioł ukończył bieg na 1500 m. z czasem 4:34,77 sek.

Skład reprezentacji „Mechanika” :
1. Remigiusz Pisula II fT
2. Krystian Wiklowski I dT
3. Patryk Józefczyk I dT
4. Sebastian Chudziński II gT
5. Paweł Nalborski I dT
6. Szymon Liwosz III bZSZ
7. Hubert Kozioł I bT
8. Piotr Walus I cT
9. Dawid Trzebunia III dT
10. Kacper Smyka IIa ZSZ
11. Krystian Śmigiel II gT
12. Daniel Kosztyła III aZSZ
Opiekun mgr Piotr Gonet
Gratulujemy osiągniętych wyników !

< >
Egzamin Zawodowy

Egzamin Zawodowy

  Egzaminy w sesji letniej czerwiec - lipiec 2020  Harmonogram egzaminów zawodowych   Egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie składa się z: Części pisemnej egzaminu trwającej 60 minut polega na rozwiązaniu testu pisemnego i przeprowadzany jest z wykorzystaniem    ...

Egzamin Maturalny 2019/2020

Egzamin Maturalny 2019/2020

EGZAMIN MATURALNY 2019/2020 Komunikaty Harmonogram egzaminów w 2020 roku Komunikat o dostosowaniach w roku szkolnym 2019/2020 Komunikat o przyborach w 2020 r. Lista systemów operacyjnych, programów użytkowych oraz języków programowania w przypadku egzaminu maturalnego z informatyki w 2020 roku Komunikat...

O nas

O nas

W skład ZSM wchodzą: Centrum Kształcenia Zawodowego Technikum Zasadnicza Szkoła Zawodowa Regionalny Ośrodek Egzaminacyjny (ROWEZ) Ośrodek Kursowo - Szkoleniowy Stacja Kontroli Pojazdów RCEZINT Muzeum Motoryzacji   Zespół Szkół Mechanicznych im. Stanisława Staszica...

Praktyki Zagraniczne

Praktyki Zagraniczne

W 2017 roku uruchomiliśmy dla Was specjalną platformę, na której prezentujemy informacje na temat działań finansowanych ze środków Unii Europejskiej. W związku z zakończeniem realizacji projektu pn.: „Budowanie i poszerzanie kompetencji zawodowych i językowych uczniów ZSM poprzez program praktyk...

komunikaty 2

baner festiwal

baner covid 5

baner konkurs 5a

baner egzaminy 4a

baner plan l 4

librus

praktyki 2

spot 2

 

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch