Spotkanie z zawodnikiem MMA w „Mechaniku”

image_248Dnia 24 lutego br., ZSP nr 3 odwiedził zawodnik MMA- Hubert Lech. Spotkanie zorganizowane na auli szkolnej cieszyło się ogromnym zainteresowaniem, gdyż uczniowie mieli okazję posłuchać o historii tego sportu oraz obejrzeć nagrania z walk.
Hubert Lech sporty walki zaczął trenować w wieku 10 lat. Jego przygoda zaczęła się od Karate. Następnie zainteresował się sportami chwytanymi typu Judo, ju-jitsu oraz Brazylijskie Jiu-Jitsu. Brał udział w wielu zawodach związanych z tymi dyscyplinami. Zdobył tytuł mistrza Podkarpacia w ju-jitsu w 2009 roku w Jarosławiu, a także zajął 3 miejsce podczas zawodów Pucharu Polski w ju-jitsu w Zgierzu. Po tych zawodach zainteresował się następującymi sportami walki: Boks, MMA oraz K1.